موج
کدخبر : ۳۸۰۱۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380192

نوبخت:

رئیس سازمان برنامه و بودجه از افتتاح 120 هزار واحد مسکونی محرومان تا پایان دولت دوازدهم در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمدباقر نوبخت در آئین بهره برداری از 2 هزار واحد مسکن در قالب طرح مسکن محرومان در اصفهان گفت: برای ساخت این پروژه‌ها بخشی از هزینه‌ها به صورت بلاعوض و بخشی با تسهیلات چهار درصد به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه در تیر ماه سال گذشته در سفر به استان اصفهان کلنگ 3 هزار واحد مسکونی به زمین زده شد، افزود: امروز 2 هزار واحد مسکن محرومان در اصفهان به بهره برداری و در اختیار مردم قرار گرفت.

نوبخت در خصوص مسکن محرومان توضیح داد: در حال حاضر اجرای ۱۲۰ هزار واحد مسکن محرومان در سطح کشور در دست بهره برداری است و تاکنون نیز ۶۰ هزار واحد مسکونی به بهره برداری رسیده و در اختیار متقاضیان قرارگرفته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره باینکه بودجه مسکن مهر و اقدام ملی مسکن نیز در سال جاری در برنامه بودجه دیده شده است، گفت: مسکن مهر و ۱۲۰ هزار واحد مسکونی تا قبل از پایان دوره دولت دوازدهم بهره برداری خواهد شد.

به گزارش موج؛  افتتاح ورزشگاه بزرگ ولایت دانشگاه اصفهان، بازدید از طرح‌های آبرسانی، بازدید از مترو بهارستان، بازدید از کنارگذر شرق اصفهان و بهره برداری از ساختمان جدید سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان از برنامه‌ های سفر یک روزه رئیس سازمان برنامه و بودجه به اصفهان  است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها