موج
کدخبر : ۳۷۹۷۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379780

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان:

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان اظهار داشت: نقش روابط عمومی در آگاهی بخشی ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی مهم و تاثیر گذار است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  مسعود گلشیرازی در اولین نشست صمیمانه مدیران منتخب روابط عمومی شرکت های عضو اتاق نقش آگاهی بخشی در تنظیم ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی را مهم و تاثیر گذار خواند و بر لزوم هم افزایی روابط عمومی های شرکت های عضو اتاق به منظور رشد و بالندگی صنایع استان تاکید کرد.

 وی ، تصریح کرد: نقش روابط عمومی در آگاهی بخشی ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی مهم و تاثیر گذار است و همچنین هم اندیشی و  هم افزایی روابط عمومی های شرکت های عضو اتاق به منظور رشد و بالندگی صنایع استان و ایجاد جامعه آگاه امری ضروری است.

مسعود گلشیرازی ایجاد ارتباط دو سویه مابین اتاق و مدیران روابط عمومی و اطلاع از خدمات و اقدامات  اتاق با رویکرد نسل سوم را امری حیاتی  تلقی کرد و گفت: امیدواریم در این جلسه با هم اندیشی مدیران یک مدل همکاری احصا شود که در نهایت منجر به ارتقا ارتباطات بین بنگاهی و ایجاد جریان های اقتصادی در کل استان و کشور  شود.

سپس علی کرباسی زاده مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نیز ضمن عرض تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی توضیحاتی در خصوص سرای نوآوری و رشد اتاق بازرگانی اصفهان و دانشگاههای استان و همچنین دستاوردهای مهم  این مرکز ارائه کرد و ایجاد این مراکز را مسبب تحولی بنیادی و اساسی در آموزش کشور دانست.

مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، در ادامه از یکی از پروژه های مهم اتاق بازرگانی در حوزه گردشگری صحبت کرد و از مدیران روابط عمومی بنگاههای عضو اتاق درخواست کرد تا در این زمینه همکاری داشته باشند و اظهار کرد:استان اصفهان به لحاظ گردشگری از ظرفیت های منحصر به فردی برخوردار است و علیرغم رتبه تک رقمی  اصفهان در زمینه ظرفیت های گردشگری در دنیا،رتبه اصفهان در زمینه جذب گردشگر سه رقمی است و تو سعه های ایجاد شده در استان تا به امروز در حوزه صنعتی بوده که ناپایدار هستند.

کرباسی زاده  اضافه کرد: از اینرو صفحه ای به نام قصه های ناگفته اصفهان در فضای مجازی ایجاد شده است و با سرمایه  گذاری و برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم با همکاری روابط عمومی های بنگاه‌های استان اصفهان،  این صفحه اطلاع رسانی و به عموم معرفی شود و همچنین در بحث تولید محتوا  تحولاتی رقم بخورد.

روابط عمومی اتاق اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها