موج
کدخبر : ۳۷۸۷۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378702

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان تاکید کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به اهمییت جایگاه روابط عمومی و تاثیر این واحد بر تغییر و ارتقای سازمان، تاکید کرد: انعکاس اخبار شفاف دستگاه ها از سوی روابط عمومی ها بایستی اتفاق بیفتد

به گزارش خبرگزاری موج همدان، احمد توصیفیان،  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان  شامگاه یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی با قدردانی از روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه این وزارتخانه در استان همدان جایگاه روابط عمومی ها را به عنوان یک ابزار راهبردی دانست و با تاکید بر انعکاس اخبار شفاف دستگاه ها از سوی روابط عمومی ها یادآور شد: روابط عمومی ها باید دارای اعتماد به نفس و شجاعت باشند و بر اساس صداقت و راستی اخبار را منتشر کنند تا بتوانند رشد و پیشرفت را برای خود و دیگران به ارمغان آورند.

حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری در ابعاد داخلی و خارجی بسیار مهم است و موجب خلق حماسه ملی دیگری در کشورمان می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری مظهر اقتدار و هوشیاری ملت ایران است.

توصیفیان روابط عمومی‌ها را محور توسعه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دانست و بر تقویت آنها تاکید کرد.

وی بر اطلاع رسانی شفاف، به موقع و منسجم در بیرون و داخل سازمان به مردم و مسئولان سازمان و کمک به تصمیم سازی های درون سازمانی برای رفع مشکلات و اصلاح فرایندها از سوی روابط عمومی ها تاکید کرد.

وی ادامه داد: برای تحقق شعار محوری سال که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها"، نامگذاری شده است نیازمند همراهی و مشارکت همه همکاران به ویژه روابط عمومی ها هستیم.

توصیفیان روابط عمومی ها را پیشانی سازمان مثال زد و عنوان کرد: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم از خدمات دستگاه های اجرایی، هماهنگی و ایجاد انسجام بیشتر بین دستگاه ها از طریق مدیران روابط عمومی به عنوان بازوی اجرایی کمک شایانی در بهبود عملکرد این دستگاه ها می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها