موج
کدخبر : ۳۷۸۴۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378425

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: با اجرای طرح‌ های گردشگری روستایی و حمایت از سرمایه‌ گذاران زمینه مهاجرت معکوس در روستاهای استان فراهم می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در بازدید از طرح‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری شهرستان نمین گفت: اجرای طرح‌های گردشگری در مناطق روستایی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در جذب گردشگر بوده و مورد حمایت است.

او ایجاد چنین پروژه‌ای را در روستای نوشنق نمین موثر خواند و گفت: ایجاد چنین مجموعه‌هایی در روستاها باعث مهاجرت معکوس و رونق در مناطق روستایی خواهد بود.

استاندار اردبیل با اشاره به بهره‌برداری از ۱۲واحد اقامتی گردشگری و بوم‌گردی در روستای نوشنق نمین در این بازدید عنوان کرد: این طرح با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

بهنام جو همچنین در بازدید از پروژه در حال ساخت هتل چهار ستاره نمین نیز بیان کرد: سرعت پیشرفت و اجرا و نیز حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان از این طرح مناسب و مطلوب بوده است.

نادر فلاحی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید اظهار کرد: پروژه هتل چهارستاره نمین با حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان توسط بخش خصوصی در حال اجراست و هم‌اکنون بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در کم‌تر از یک سال محقق شده است و در سال‌جاری آماده بهره‌برداری خواهد بود.

او بهره‌برداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری در دست اجرا در شهرستان نمین را زمینه‌ساز رونق صنعت گردشگری در این منطقه دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای گردشگری شهرستان نمین در تلاش برای جذب هر چه بیشتر گردشگران به آن هستیم.

سرمایه‌گذار پروژه هتل چهارستاره نمین نیز در حضور استاندار مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به‌خاطر حمایت و پیگیری‌ها برای رفع موانع به عمل آورد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها