موج
کدخبر : ۳۷۶۰۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376011

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه کرونا همچنان در این استان قربانی می گیرد،گفت:در هفته های اخیر فوتی های کرونا در استان ایلام در حال افزایش است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام افزود: چهار فوتی ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ثبت شد و مجموع فوتی ها به ۷۴۳ نفر افزایش یافت.

وی اظهار داشت: یکی از رفتارهای ویروس جهش یافته انگلیسی افزایش ابتلا، بستری و پس از آن فوتی است که نمود آن در استان قابل مشاهده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام خاطرنشان کرد: هر چند تعداد مبتلایان در حال کاهش است اما تعداد فوتی ها در حال افزایش است و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی باید بیش از پیش باشد.

دکتر کریمیان تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۷ ابتلای جدید در استان شناسایی شده و مجموع مبتلایان استان به ۳۵ هزار و ۵۳۳ نفر افزایش یافته است.

وی تعداد بستری های جدید را ۵۳ نفر اعلام کرد و اظهار داشت: در مجموع ۲۶۲ بستری در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی ادامه داد: از بستری های جدید، دره شهر با ۱۱ بستری و ایلام با ۱۰ بستری بیشترین تعداد را به خود اختصاص دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: از بستری های جدید ۹ نفر مربوط به ایوان، هفت نفر دهلران، پنج نفر آبدانان، چهار نفر مهران، سه نفر چرداول، ۲ نفر بدره و سیروان و ملکشاهی هر کدام یک نفر است.

کریمیان افزود: شهرستان های آبدانان، دره شهر، چرداول و ایوان در وضعیت قرمز، ایلام، چوار، بدره و دهلران در وضعیت نارنجی و هلیلان، ملکشاهی و سیروان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها