موج
کدخبر : ۳۷۶۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376010

مشارکت سپاه ایلام برای اشتغال زندانیان:

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام با اشاره به اینکه سپاه ایلام برای اشتغال زندانیان مشارکت می کند،گفت:سپاه امیرالمؤمنین استان سوله های کارگاهی زندان ایلام را تکمیل می کند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام افزود: تفاهم نامه همکاری اداره کل زندان ها و سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در راستای تکمیل سوله های کارگاهی به منظور اشتغال مددجویان زندان ایلام امضا شد.

وی اظهار داشت: سپاه امیرالمومنین(ع) در طی تفاهم نامه ای با اداره کل زندان ها به ارزش 20 میلیارد ریال، مصمم است سوله های کارگاهی را برای اشتغالزایی تکمیل کند و امیدواریم بخشی از مشکلات زندانیان را حل شود.

سردار شاکرمی تصریح کرد: بسیج سازندگی سپاه در مبحث اشتغال‌زایی و مقابله با محرومیت ها قدم های محکمی برای خدمت به زندانیان برداشته است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام خاطرنشان کرد:بسیج جامعه پزشکی سپاه تاکنون به 500 نفر از زندانیان خدمات پزشکی رایگان ارائه کرده و با تلاش بسیج حقوقدانان نیز 56 زندانی مالی آزاد شده است.

مجید احسانی مدیرکل زندان های استان ایلام نیز گفت: با توجه به سیاست های قوه قضاییه و تاکید سازمان زندان‌ها بر ایجاد اشتغال 80 درصدی در سطح زندانیان و با عنایت فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) در یک اقدام مشترک، سوله های واقع در زندان مرکزی شهر ایلام به منظور ایجاد اشتغال برای زندانیان تکمیل می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها