موج
کدخبر : ۳۷۵۹۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375961

مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد از احداث ساختمان جدید درمانگاه شهرستان مهریز خبر داد و افزود: به زودی شاهد آغاز به کار عملیات اجرایی ساختمان جدید درمانگاه مهریز خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد: محمد حسین توحیدی فر مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد ضمن حضور در جلسه شورای اداری شهرستان مهریز که با شرکت صباغیان نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده بود ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون احداث ساختمان جدید درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مهریز و فعالیت درمانگاه فعلی افزود: به زودی شاهد آغاز به کار عملیات اجرایی ساختمان جدید درمانگاه خواهیم بود.

مدیر درمان تامین اجتماعی ضمن تاکید بر اینکه ساخت درمانگاه مهریز یکی از اولویت‌های مدیریت درمان در سال ۱۴۰۰ است گفت: کار طراحی نقشه های ساختمانی درمانگاه انجام شده و منتظر تایید نقشه ها هستیم . وی ادامه داد: بلافاصله پس از تایید نقشه ها و تخصیص اعتبار با توجه به واگذاری مراحل ساخت به استان، مناقصه پذیرش پیمانکار انجام و به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی ساختمان این درمانگاه خواهیم بود .

لازم به توضیح است این درمانگاه در زمینی به وسعت 4000متر و با زیربنای بیش از3000 متر در سه طبقه و با اعتباری قریب به 35میلیارد تومان طی دو سال احداث خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها