موج
کدخبر : ۳۷۵۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375877

معاون امور عمرانی استاندار مازندران:

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: در کنار فرهنگ‌سازی باید ایمنی جاده‌ها را نیز افزایش دهیم تا آمار تصادفات کاهش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی رازجویان با گرامی‌داشت ۷ اردیبهشت روز ایمنیِ حمل‌ و نقل، اظهار داشت: جهت کاهش آمار تصادفات لازم است، یک عزم ملی شکل بگیرد.

وی نقش تشکل‌های مردم نهاد در فرهنگسازی را پررنگ دانست و ادامه داد: در کنار فرهنگ‌سازی باید ایمنی جاده‌ها را نیز افزایش دهیم تا آمار تصادفات کاهش پیدا کند.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران افزود: جهت کاهش آمار مرگ در جاده‌ها ضرورت دارد این موضوع به صورت مستمر در کانون توجه همگان به عنوان یک نگرانی و دغدغه قلمداد شود.

وی با اشاره به نقش صنعت حمل و نقل در توسعه اقتصادی، تصریح کرد: زحمات افرادی که در تمام حوزه‌های حمل ‌و نقل جاده‌ای، دریایی و ریلی تلاش می‌کنند قابل تقدیر است.

رازجویان بیان کرد: اگر به صنعت حمل و نقل آسیبی وارد شود بدون شک یک کشور دچار چالش‌های جدی می‌شود و بنابراین حمایت و پشتیبانی از این صنعت در هر زمان و مکانی ضروری است.

وی با اشاره به موقعیت توریستی و کشاورزی استان مازندران، گفت: با توجه به اینکه مازندران استانی گردشگرپذیر است و از سوی دیگر به دلیل دارا بودن بنادر مهم و صادرات کالا از این استان، ضرورت دارد ایمنی در جاده‌ها توسط دستگاه‌های اجرایی مربوطه افزایش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها