موج
کدخبر : ۳۷۵۱۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375125

رئیس اداره عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ارتش:

حجت‌الاسلام «روشندل» گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حضرت امام (ره) در مقابل شعار انحلال ارتش ایستادند و سپهبد شهید قرنی در اثبات ت.انمندی ارتش نقش اساسی ایفا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد باقر روشندل رئیس اداره عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ارتش در آیین عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهید قرنی که در آستانه سالروز شهادت این شهید والامقام در صحن امام رضا (ع) حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهارداشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی عده‌ای از گروهک‌های ضدانقلاب و وابسته به استکبار جهانی زمزمه انحلال ارتش را مطرح می‌کردند.

وی با اشاره به پیام حضرت امام خمینی (ره) در مخالفت با انحلال ارتش مبنی بر اینکه بدنه ارتش از خود امت اسلامی است و باید حفظ شود، عنوان کرد: سپهبد شهید محمدولی قرنی از کسانی بود که در اطاعت از امر حضرت امام (ره) در برابر توطئه انحلال ارتش به شدت مقاومت کرد و در این زمینه نقش اساسی ایفا نمود.

حجت الاسلام و المسلمین روشندل ادامه داد: شهید قرنی برای مقابله با غائله کردستان طوری برنامه ریزی و مدیریت کرد تا این قطعه عزیز کشورمان از دست گروهک‌هایی که با شعار فریبنده انحلال ارتش جلو آمده بودند، رهایی یابد.

وی افزود: گروهک ضاله فرقان نقش آفرینی‌های موثر شهید قرنی را تاب نیاورد و این فرمانده مطیع امر ولایت را به شهادت رساند و بدین سان نام پرافتخارش به عنوان نخستین شهید ترور و نخستین سپهبد شهید پس از پیروزی انقلاب اسلامی ثبت شد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش ادامه داد: جا دارد از شهدای بزرگوار سپهبدهای اخلاص، صیاد شیرازی و حاج قاسم سلیمانی که به دست منافقین و استکبار جهانی به شهادت رسیدند، نیز یاد کنیم، زیرا این فرماندهان والامقام جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی از هر گزندی محافظت شود و توسط همین گروهک های ضدانقلاب وابسته به استکبار جهانی به شهادت رسیدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها