موج
کدخبر : ۳۷۴۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374592

در سال 99 اتفاق افتاد:

در سال جهش تولید دو هزار و 815 مددجوی قمی از 75 میلیارد و 610 میلیون تومان تسهیلات اشتغال بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهرداد مصلح ، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم تسهیلات پرداختی برای اشتغال مددجویان مستعد کار را 75 میلیارد و 610 میلیون تومان عنوان و اظهار کرد: از این مبلغ حدود 67 میلیارد و 410 میلیون تومان از منابع بانکی و بقیه آن از اعتبارات این نهاد، خیران آستان قدس و هم‌افزایی بانک مهر ایران پرداخت‌شده است.

وی کاریابی برای اشتغال مددجویان در مراکز تولیدی و خدماتی استان برای اشتغال مددجویان را در سال جهش تولید موفقیت‌آمیز توصیف کرد و گفت: با اعتباری بالغ بر 356 میلیون تومان 345 نفر به‌عنوان نیروی کار در این مراکز مشغول به کار و از حداقل‌های حقوق و مزایای کار بهره‌مند شدند.

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم آموزش در بخش اشتغال را از ضروریات کارآفرینی و تولید برشمرد و تصریح کرد: هزار و 890 فقره آموزش در زمینه‌های مهارتی و پایدارسازی شغل با 161 میلیون تومان اعتبار به افراد تحت حمایت ارائه شد.

مصلح بابیان اینکه امسال 6 هزار و 300 طرح فعال در استان قم داریم گفت: امید است در سال 1400 که تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها نامگذاری شده است با رفع موانع تولید موجود در بخش اشتغال مددجویان و حمایت مسئولان مرتبط استانی و کشوری، طرح‌های فعال و تولیدات مددجویان این نهاد در استان افزایش یابد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها