موج
کدخبر : ۳۷۴۲۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374245

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت:در استان ایلام از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا امروز تعداد32 هزارو 793 نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند و متاسفانه تعداد 707 نفر از هم استانی‌هایمان نیز جان خود را از دست داده اند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، محمد کریمیان در شصت و ششمین جلسه ستاد استانی مدیریت مبارزه با کرونا که در محل در استانداری ایلام برگزار شد،افزود: در حال حاضر تعداد 287 بیمار مبتلا به کرونا در سطح بیمارستان های استان بستری هستند و مراحل درمان و مراقبت های مربوطه به آنان در حال طی شدن است و تعداد 29 هزارو 413 مورد نیز از بیماران مبتلا به کرونا در سطح استان بهبودی کامل یافته اند.

وی با بیان اینکه  از ابتدای سال جدید تاکنون تعداد 21 هزارو772 مورد نمونه گیری از بیماران مشکوک انجام شد که از این تعداد 5 هزارو 488 مورد مثبت قطعی بوده است، اظهار داشت: همچنین در این مدت تعداد یکهزارو 31 نفر به واسطه ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی بستری شده‌اند و تعداد 28 نفر نیز متاسفانه به واسطه این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه علیرغم اعمال محدودیت‌ها، متاسفانه عده‌ای پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها را رعایت نکردند،خاطرنشان کرد: مردم شریف استان با رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی ما را در راستای مبارزه با بیماری کرونا و حفظ سلامت جامعه یاری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 32 هزارو 973  نفر خبر داد و گفت:طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد 297 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

دکتر کریمیان با بیان اینکه متاسفانه در 24 ساعت گذشته 5 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 707  نفر می باشد،افزود: ۵ مورد فوتی امروز شامل دره شهر 2 فوتی، ایلام یک فوتی، آبدانان یک فوتی و بدره یک  فوتی می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها