موج
کدخبر : ۳۷۳۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373270

رئیس ستاد انتخابات مازندران:

رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: مهلت نام نویسی داوطلبان انتخابات شورا‌های اسلامی روستا‌ها، امروز به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسین حسن نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: نام نویسی داوطلبان شورا‌های اسلامی روستا‌ها که از ۱۶ فروردین آغاز شده بود، امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی قرمز و نارنجی در استان، داوطلبان می‌توانند غیر حضوری با اپلیکیشن موبایلی و یا نسخه ویندوز قابل نصب روی رایانه در این دوره از انتخابات نام نویسی کنند

رئیس ستاد انتخابات مازندران تصریح کرد: مراجعه حضوری به بخشداری محل سکونت و دفاتر پیشخوان دولت در شهر‌ها و روستا‌ها از دیگر روش‌های ثبت نام در این دوره از انتخابات شورا‌های روستا است.

وی بیان کرد: در شش روز گذشته ۸ هزار و ۹۸۰ داوطلب برای حضور در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاها در مناطق مختلف استان مازندران ثبت نام کردند.

حسن نژاد با اشاره به اینکه ۲ هزار و ۴۹۶ روستای استان مازندران واجد شرایط قانونی تشکیل شورا هستند افزود: تعداد اعضای شورا در روستا‌های دارای تا هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت، سه نفر عضو اصلی و ۲ نفر عضو علی البدل و در روستا‌های دارای بیشتر از هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت هم پنج نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها