موج
کدخبر : ۳۷۳۱۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373199

شهردار سنندج:

شهردار سنندج گفت: پروژه اتصال بلوار ساحلی به تقاطع سنجر خان یکی از تاثیرگذارترین طرح‌های عمران شهری در راستای کاهش و روانسازی ترافیک است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حشمت‌الله صیدی صبح امروز یکشنبه با بیان این مطلب در گفت‌وگو با رسانه های استان اظهار کرد: پروژه احداث تقاطع غیرهم‌سطح سنجر خان به منظور حل مشکل ترافیک و توزیع بار ترافیکی به بخش‌های شرقی، جنوبی و جنوب شرقی در سال  97 به بهره‌برداری رسید.

شهردار سنندج بیان کرد: عملیات اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی واحداث تقاطع غیر همسطح توحید هم یکی دیگر از طرح‌های عمرانی نیمه تمام بود که در سال 99 زیر بار ترافیک رفت.

 وی گفت: سال گذشته و در راستای کاهش و روانسازی ترافیک و همچنین توزیع بار ترافیکی به محورهای بلوار دکتر حسینی، ترمینال سنندج، بهشت محمدی و محور سنندج - همدان  عملیات احداث بلوار 36 متری اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجرخان در دستور کار قرار گرفت.

 صیدی گفت: اتصال بلوار کردستان به  بلوار ساحلی و  تقاطع غیرهمسطح سنجرخان، رینگ جنوبی شهر سنندج را کامل می‌کند و ارتباط بین شهرک‌های بهاران، زاگرس، ساحلی و شهرک‌های اطراف را به سمت تقاطع سنجرخان و بلوار دکتر حسینی برقرار و تسهیل خواهد نمود.

وی با بیان اینکه احداث بلوار 36 متری اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجرخان بیش از 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است گفت: این  پروژه یکی از کلیدی‌ترین وتاثیرگذارترین طرح عمران شهری در راستای کاهش و روانسازی ترافیک است. 

شهردار سنندج افزود: معارض یکی از مشکلات اصلی این پروژه است که امیدواریم با همکاری و تعامل لازم بتوانیم با  مالکان در مسیر طرح به توافق لازم برسیم و نسبت به تکمیل این طرح تاثیر گذار اقدام نمائیم.

 وی در خصوص مشخصات این بلوار گفت : طول این بلوار 1800 متر و عرض آن 36 متر بوده که شامل دو لاین سواره رو با عرض  10 و نیم متر، رفیوژ با عرض 4 متر و یک میدان به شکل بیضی به مساحت 9 هزار و 100 مترمربع است.

صیدی در خاتمه افزود: در راستای احداث این بلوار تاکنون عملیاتی نظیر 10 هزار مترمکعب خاک‌برداری، 6 هزار مترمکعب نخاله برداری، 23 هزار مترمکعب اجرای راکفیل و 2 هزار مترمکعب پی کنی ابنیه فنی  اجرا شده است .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها