موج
کدخبر : ۳۷۱۳۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371385

عباس خطیبی:

معاون ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه های وزارت راه و شهرسازی گفت: ایستگاه اول راه آهن اردبیل بالای ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا خرداد ماه تکمیل می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس خطیبی، معاون ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه های وزارت راه و شهرسازی در بازدید یک روز از قطعات راه آهن اردبیل- میانه گفت: پروژه راه آهن اردبیل ، جزو سخت ترین پروژه های ریلی کشور است و تلاش می کنیم با ایجاد شرایط مناسب در سالجاری هم به اجرای این پروژه شتاب دهیم.

وی با اشاره به ریل گذاری ۵۲ کیلومتر از پروژه راه آهن اردبیل افزود: پیش بینی می شود با رفع مشکلات و ایجاد شرایط مساعد ، کار اصلی پروژه در شش ماهه اول سال به ثمر برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از انجام ۸۸ درصد از زیرسازی پروژه راه آهن اردبیل خبر داد و افزود: در سال گذشته با وجود محدودیت ها و تنگناهای مختلف ،اقدامات زیر سازی تداوم یافت و ریل گذاری این پروژه انجام شد.

خطیبی اظهار کرد: در تداوم اقدامات سال گذشته، برنامه ریزی مالی و اجرایی برای ادامه روند این پروژه با حضور پیمانکاران و بازدید میدانی از تمام قطعات انجام شده و تلاش می کنیم شرایط مناسبی را برای ادامه اجرا فراهم کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها