موج
کدخبر : ۳۷۱۲۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371225

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: تولید باکیفیت و داشتن اقتصاد قدرتمند باعث عزت و استقلال کشور می شود و باید به ظرفیت ها و منابع داخلی اتکا کنیم و مسئولان باید برای رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنعتگران و عموم تولیدکنندگان تلاش کنند تا نامگذاری سال جاری محقق شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حجت الاسلام  الله نور کریمی تبار افزود: دشمن به خوبی از محتوای اهداف و پیام های شعارهای سال مقام معظم رهبری با موضوع تولید و اقتصاد پویا در طول این سالها آگاه می باشد و تمام تلاش خود را برای عدم تحقق این شعارها به کار گرفته است و در این راستا از عوامل و نفوذی های داخلی خود نیز بهره گیری می کند.

وی اظهار داشت:باید مسئولان به ویژه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی نفوذی ها و عوامل بیگانگان که مانع تحقق کامل شعارهای سال و سدی در برابر شکوفایی اقتصادی و تولید کشور هستند، شناسایی و از ادامه فعالیت های آنها جلوگیری کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تصریح کرد:رمز پیروزی و استقلال ایران اسلامی اجرایی و عملی کردن شعارهای رهبری است که باعث شکوفایی اقتصادی، تولید، کاهش بیکاری در جامعه و قطع وابستگی به کشورهای بیگانه می شود.

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه عملیاتی کردن شعار سال مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد و تولید، عزت‌ آفرینی، تقویت اقتصاد ایران‌ اسلامی و قطع وابستگی به کشورهای خارجی را در پی دارد،خاطرنشان کرد: باتوجه به مواضع خصمانه استکبار علیه انقلاب اسلامی ایران، هدف غرب سوءاستفاده از موقعیت و منابع عظیم ایران و فرصت برای یافتن مسیرهای جدید به منظور نفوذ و ورود به کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت:یکی از نقاط آسیب پذیر ایران موضوع اقتصاد است که مقام معظم رهبری طی سال های متمادی شعار ابتدای هرسال را با محوریت و محتوای اقتصادی تعیین کرده اند که این امر بیانگر تاکید شدید و جدی ایشان به تقویت مواضع اقتصادی کشور و تلاش برای برون رفت از وضع موجود است.

حجت الاسلام کریمی تبار افزود: دشمن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و کوتاه شدن دستش از منابع ایران، دشمنی و کینه ورزی های خود را در قالب های مختلف نشان داد که وضع تحریم های همه جانبه از جمله این دشمنی ها علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.

وی اظهار داشت:جمهوری اسلامی ایران باید تحریم ها را به فرصت تبدیل کند و به جای چشم امیدداشتن به خارج، بازارها و صنایع داخلی خود را تقویت کند تا هم دشمنان مرعوب قدرت اقتصادی و صنعتی ایران شوند و هم کشورهای دیگر متقاضی و خواهان کالاهای باکیفیت ایرانی باشند.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: رونق اقتصادی باعث کاهش تورم و رکود می شود و ایجاد کارگاه های تولیدی و صنعتی و تقویت سایر حوزه ها و ظرفیت ها اعم از صنعتی و غیر صنعتی عاملی برای اشتغال جوانان و افراد جویای کار خواهد شد.

حجت الاسلام کریمی تبار به شعار سال گذشته با عنوان جهش تولید اشاره و خاطرنشان کرد:سال گذشته در برخی بخش ها این شعار تحقق یافت اما در بعضی بخش ها اجرایی و عملیاتی نشد که امسال باتوجه به اینکه محتوای شعار حاوی شناسایی موانع تولید است، باید مسئولان بر شناسایی و رفع علل و عواملی که باعث ایجاد مشکل فراروی اقتصاد و تولید کشور شده است، متمرکز شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها