موج
کدخبر : ۳۷۰۹۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370958

محمد صادق براتی در بازدید از ایستگاه های نوروزی مشهد مقدس:

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از برخی مراکز و مجموعه‌های خدمات رسان به زائرین به منظور ارزیابی کیفیت خدمات و نحوه ارائه خدمات بهداشتی به زائرین و گردشگران نوروزی و سنجش میزان رعایت دستور العمل‌های مربوطه، بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدصادق براتی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در حاشیه بازدید و ارزیابی از ساختمان مرکز هماهنگی ستاد اجرایی، ایستگاه راه‌آهن، پایانه مسافربری و ایستگاه‌های استقبال از زائرین در محور نیشابور و قوچان اظهار کرد: با همت خدمتگزاران مردم عزیز در شهرداری مشهد امکانات قابل توجهی برای استقبال و پذیرایی از زائرین آماده شده است که جای تقدیر و قدردانی دارد.

محمد صادق براتی

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: یکی از مراکز مهمی که در این ایام راه‌اندازی شده است، مرکز پاسخگویی به سوالات تلفنی زائرین است که به سه زبان عربی، فارسی و انگلیسی انجام می‌گیرد.

همچنین از ایستگاه‌های استقبال از زائرین و مراکز خدمات رفاهی و فرهنگی نیز بازدید به عمل آمد. 

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های با نشاط نوروزی در مراکز زائر پذیر به اهمیت ایجاد شور و نشاط در بین زائرین و مجاوین با استفاده از برنامه‌های پر محتوا و فرهنگی تاکید کرد و خواستار ارتقاء آن در این مراکز شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها