موج
کدخبر : ۳۷۰۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370674

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گفت: اسباب کشی منازل و مغازه ها در تعطیلات نوروز امسال باید با هماهنگی و اخذ مجوز از کلانتری های محل صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ فرزاد عسگری تصریح کرد : کسانی که بدون اخذ مجوز قانونی اقدام به اسباب کشی کنند پلیس در صورت مشاهده از کار آنان جلوگری خواهد کرد.

وی افزود: پلیس برای آرامش و امنیت بیشتر شهروندان این کار را انجام می دهد و با این اقدام از سرقت منازل و مغازه ها در طول این ایام که اغلب افراد در مسافرت بوده و یا مشغول دید و بازدید هستند پیشگیری می کند.

این مقام انتظامی بیان داشت: اسباب کشی پس از تکمیل فرم های مربوطه و تعیین مبداء ، مقصد و تایید نهایی رئیس کلانتری محل امکان پذیر است .

وی با اشاره به اینکه ایام نوروز فرصت خوبی برای سارقان ایجاد می کند از مردم خواست : در صورتی که قصد اسباب کشی دارند حتما با کلانتری محل هماهنگ شوند و با رعایت نکات ایمنی مانند استفاده از تجهیزات و قفل های ایمنی، صورت برداری از لوازم منزل و رعایت مسائل ایمنی دیگر زمینه وقوع سرقت را کاهش دهند.

سرهنگ عسگری از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و همچنین اثاث کشی ها، بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند تا موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم تصریح کرد: وانت بارها نیز بدون مشاهده مجوز قانونی از مبادرت به جابجایی اثاثیه منازل و مغازه ها به جد خودداری کنند که در غیر این صورت با آنان نیز بر اساس قانون رفتار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها