موج
کدخبر : ۳۷۰۱۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370161

فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: مخالف ابراز هیجان نیستیم اما روش آن باید صحیح باشد، جوانان می توانند در ایام چهارشنبه آخر سال به ابراز هیجان و شادی بپردازند اما این مسئله نباید منجر به بی نظمی و بروز رفتارهای ناهنجار شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ مرادحسین جعفریان اظهارداشت: تامین امنیت مردم مهمترین وظیفه ناجاست، بنابراین پلیس با آن دسته از افرادی که در چهارشنبه آخر سال قصد آسیب رساندن به جان و مال شهروندان را دارند و محیط شهر را نا ایمن می کنند، به شدت برخورد می کند.

وی بیان کرد: مخالف ابراز هیجان نیستیم اما روش آن باید صحیح باشد، جوانان می توانند در ایام چهارشنبه آخر سال به ابراز هیجان و شادی بپردازند اما این مسئله نباید منجر به بی نظمی و بروز رفتارهای ناهنجار شود.

سرهنگ جعفریان ادامه داد: خودرو افرادی که در چهارشنبه آخر سال اقدام به اخلال در نظم عمومی می کنند به دستور مقام قضایی تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف و با آنان برابر قانون برخورد می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: پلیس در کنار حضور فیزیکی تمام وقت، به صورت نامحسوس نیز مراقب امنیت مردم در این ایام خواهد بود و با هرگونه ناهنجاری و بی نظمی برخورد خواهد کرد .

وی ابراز کرد: پلیس برای تامین امنیت مردم از همه ابزارهای قانونی خود استفاده می کند اما درعین حال، بهره گیری از ظرفیت های رسانه ای و فرهنگ سازی را در اولویت کاری خود دارد و به همین دلیل میزان حوادث چهارشنبه آخر سال در قم به دلیل اقدام های پیشگیرانه ناجا و سایر ارگان های امدادی همچون آتش نشانی و اورژانس طی سال های اخیر با کاهش چشمگیری مواجه بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قم اعلام کرد: خانواده ها نبایستی اجازه دهنده فرزندانشان با بروز رفتارهای ناشایست و هنجارشکنانه، ایام خوش نوروز را در کام خود و دیگران به روزهایی تلخ تبدیل کنند.

سرهنگ جعفریان گفت: مردم می توانند از طریق شماره 110 به صورت شبانه روزی هرگونه ناهنجاری و رفتار خطرآفرین را به منظور رسیدگی سریع به پلیس گزارش کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم از شهروندان خواست، با توجه به افزایش احتمالی شیوع ویروس کرونا در ایام پایان سال و نوروز، برای کمک به کادر درمان از تجمع و همچنین دید و بازدیدهای نوروزی پرهیز کرده تا این ایام سپری و خانواده ها در سلامت باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها