موج
کدخبر : ۳۷۰۱۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370114

مدیرمنطقه10 شهرداری اصفهان :

مدیرمنطقه10 شهرداری اصفهان گفت: امسال اجرای پروژه‌ها با توجه به کرونا و شرایط اقتصادی موجود حذف نشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی در نشست هم‌اندیشی با علما، فرهیختگان و معتمدان منطقه 10 شهرداری اصفهان بیان داشت: امسال اجرای پروژه‌ها با توجه به کرونا و شرایط اقتصادی موجود حذف نشد، بلکه برای اتمام همه پروژه‌ها تلاش کردیم و به سمت منابع مالی جدید رفتیم تا پروژه‌های عمرانی را با رویکرد اجتماعی احداث کنیم.

وی افزود: منطقه10 جزو مناطق شاخص شهرداری اصفهان است که اکنون در مسیر توسعه قرار گرفته و این موفقیت را مدیون کمک‌ها و مساعدت‌های مردم هستیم. او با بیان اینکه جلسات با معتمدان محلی به صورت دوره‌ای برگزار شده است، تصریح کرد: کارهای خوبی با همکاری خیریه‌ها انجام شده است و اکنون خوشحالم چنین مردمی در این منطقه زندگی می‌کنند.

مدیرمنطقه10 شهرداری اصفهان اظهار کرد: برای هر شهروند اصفهانی سه میلیون تومان هزینه در بودجه سال آینده شهرداری در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: بیش از ۲۳۰ هکتار بافت فرسوده درمنطقه10 وجود دارد و برخی از محله‌ها از امکانات محروم هستند، در همین راستا درصددیم اقداماتی را انجام دهیم تا همه مردم از امکانات لازم در منطقه بهره‌مند شوند. امیدوارم سال آینده نیز از حمایت‌های مردمی بهره مند شویم تا شاهد اتفاق‌های خوبی برای شهر و این منطقه باشیم.

ارتباط با مردم نشانه توسعه‌یافتگی شهر است

شهبازی افزود: با  توجه به بیماری کرونا این جلسه با تأخیر برگزار شد، گفت: نزدیک به ۲۶ ماه است که خدمتگزار مردم هستم و این ایام خیلی زود به پایان رسید. در این مدت تلاش کردیم با معتمدان محل و روحانیان ارتباط برقرار کنیم تا در این منطقه که شامل 17 محله است، اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. حمید شهبازی ادامه داد: در این مدت نگاهی فنی و حرفه‌ای به امور نداشتیم، بلکه سعی کردیم بین بخش‌ها و مردم، هماهنگی ایجاد کنیم که خوشبختانه این اتفاق‌ها در این دوره مدیریتی رخ داد.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی نتوانستیم بسیاری از برنامه‌های فرهنگی را اجرا کنیم؛ اما در حوزه اقدامات شهری اتفاق‌های خوبی را شاهد بودیم که در همین راستا از شهردار اصفهان تشکرمی‌کنم؛ زیرا همواره حمایت‌های لازم از این منطقه را به عمل آورند و در همه شرایط همراه و حامی ما بودند. او تصریح کرد: موفقیت‌های حاصل‌شده در منطقه حاصل کار جمعی بوده و اکنون خدا را شاکرم که به یک هم‌افزایی و همدلی رسیده‌ایم و ارتباطات لازم برقرار شده است.

مدیر منطقه10 شهرداری اصفهان گفت: بودجه منطقه10 شهرداری اصفهان در سال گذشته ۱۳۷ میلیارد تومان بود که با توجه به وضعیت منطقه و مشکلات اقتصادی موجود در کشور محقق‌کردن این بودجه برای ما کاری دشوار بود به همین دلیل سعی کردیم فشار کمتری را به مردم وارد کنیم به همین سبب برای راهبردی‌کردن بودجه به دنبال راه‌های جدید و نو بودیم.

شهبازی خاطرنشان کرد: توانستیم با تلاش همکارانم و افراد معتمد در این منطقه، درآمد را تا ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش دهیم. این اتفاق تا پایان سال رخ داد و گفتنی است که بیشتر مبلغ این بودجه صرف بخش‌های عمرانی شد. همچنین پروژه‌های مشارکتی زیادی در این منطقه انجام شد و بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان در پروژه‌های مشارکتی سهم داشتیم. به بیان او، بیش از ۳۴ مرکز فرهنگی‌ورزشی درمنطقه10 وجود دارد و تلاش ما افزایش این مراکز بوده است. در حوزه‌های ترافیک، مالی، شهرسازی و عمرانی نیز اقدامات قابل‌قبولی را انجام داده‌ایم.

مدیرمنطقه10 شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه ۳۱۰ میلیارد تومان بودجه برای سال آینده شهرداری این منطقه پیش‌بینی شده است، گفت: امیدوارم بتوانیم با این بودجه اقدامات خوبی را برای شهروندان منطقه10 رقم بزنیم، همه مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری برای ارتقابخشی به کیفیت زندگی مردم باید تا حد توان وارد عمل شوند که این کار نیازمند تدبیری جمعی است. شهبازی اظهار کرد: ما به دنبال شهروند مطالبه‌گر هستیم و از مردم دعوت می‌کنیم تا مشارکت‌های لازم را انجام دهند؛ زیرا شهر برای مردم است.

شهبازی با اشاره به اینکه ۱۲۰ پروژه برای سال آینده پیش‌بینی شده و بر اساس آن برنامه‌هایی نیز تدوین شده است، خاطرنشان کرد: امسال در پروژه‌های منطقه‌ای از لحاظ مالی ۴۰۰درصد رشد داشته‌ایم که این آمار نشانگر اتفاق‌های خوب است که تمام آن‌ها با مشارکت‌های مردم به ثمر نشسته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها