موج
کدخبر : ۳۷۰۰۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370068

شاهرخی عنوان کرد:

استاندار همدان با اشاره به موضوع مهم انتخابات و ظرفیتی که در آن وجود دارد، گفت: انتخابات ظرفیت بزرگی است که در قانون اساسی کشورمان ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سید سعید شاهرخی، استاندار همدان روز یکشنبه در همایش هیات های اندیشه ورز که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همدان برگزار شد بیان کرد: انتخابات به مردم فرصت می دهد تا با انتخاب نخبگان برای اداره امور کشور مسیر حرکت را انتخاب کنند و در این بین جوانان بسیار نقش آفرین هستند.

وی اضافه کرد: انتخابات ظرفیت بزرگی است که در قانون اساسی کشورمان ایجاد شده است.

استاندار همدان با تاکید بر اهمیت فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: در سایه انتخاب پُرشور ،نخبگان برای اداره امور کشور انتخاب می شوند اما بی تفاوتی به این مقوله خُسران بزرگی بر جای می گذارد.

شاهرخی یادآوری کرد: با توجه به شناخت از ظرفیت و فرهنگ استان همدان از بدو ورود به این استان برنامه و سیاست های دولت تدبیر و امید را در همدان پیگیری کرده و سند سه ساله با توجه به ظرفیت هر یک از شهرستان های همدان تدوین شد.

وی اولویت های این سند را توجه به معیشت و تولید و سرمایه های اجتماعی دانست و افزود: برای بروز اتفاق مبارک در هر عرصه ای باید از توان، ظرفیت و امکان سرمایه اجتماعی یا همان جوانان بهره گرفت.

استاندار همدان اضافه کرد: بنابراین در سه سال گذشته ارتباط زیادی با اقشار مختلف مردم این استان حتی در دور افتاده ترین نقاط استان برقرار شد و برای اجرایی شدن شعار کلیدی دولت تدبیر و امید مبنی بر بهره گیری از ظرفیت جوانان و بانوان در پست های مدیریتی، در عرصه مدیریت و مسائل اجتماعی از ظرفیت آنان بهره گرفته شد.

شاهرخی با بیان اینکه امید آفرینی نیاز امروز جامعه است گفت: دشمن برای سلب امید از مردم این کشور، با بهره گیری از ابزار تحریم و انتشار اخبار خلاف واقع با استفاده از ۲۵۰ شبکه ماهواره ای تلاش گسترده ای داشته است.

وی از مدیران و فرمانداران خواست برای ایجاد امید در جامعه خدمات کم نظیر و بی نظیر دولت را با استفاده از ظرفیت جوانان بیان کنند.

استاندار همدان با بیان اینکه مطالبه گری خوب و یک اصل محوری است ادامه داد: مطالبه گری یک فرصت و محرک برای توسعه استان و کشور است اما عده ای تنها مطالبه گری کرده و به بیان کاستی و کمبودها می پردازند در حالیکه بیان خدمات دولت سبب ایجاد شور و نشاط در جامعه می شود.

شاهرخی، پیش بینی ردیف مجزا برای اجرای خطوط ریلی همدان، ساخت هر ۲ سال یک سد و در مجموع چهار سد، بازسازی و  ساخت ۱۹ هزار مسکن پس از بروز سیل سال ۹۸ را تنها بخشی کوچکی از خدمات دولت در استان همدان برشمرد.

وی خاطر نشان کرد: در مهر ماه سالجاری و با سفر نوبخت به استان همدان ساخت سه هزار واحد مسکونی برای محرومان پیگیری شد که هم اینک ۲ هزار واحد اجرایی شده است و ۲۱ هزار واحد مسکونی با اجرای طرح مسکن ملی در این استان احداث می شود.

استاندار همدان با بیان اینکه پتروشیمی همدان پس از ۱۸ سال تعطیلی به چرخه فعالیت بازگشت ادامه داد: احداث پتروشمی در شهرستان نهاوند پیگیری شده  به زودی در این باره اخبار خوبی منعکس می شود.

شاهرخی خاطر نشان کرد: هشت هزار میلیارد تومان طرح جهش تولید در استان در حال اجرا است.

وی مهمترین، اصلی ترین و بی حاشیه ترین تشکل را هیات اندیشه ورز جوان دانست که مخلصانه فعالیت می کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها