موج
کدخبر : ۳۷۰۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370003

علیرضا عربلو خبرداد:

مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از پایان عملیات ردینگ 3500 کیلومتر خطوط لوله تحت پوشش این منطقه و همچنین بازدید 125 ایستگاه حفاظت کاتدیک با مجموع 10080 نفر ساعت تا پایان سال 1399 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا عربلو مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز گفت: هدف از انجام ردینگ قرائت پتانسیل خطوط لوله   و بازدید ایستگاه های حفاظت کاتدیک بررسی سطح پتانسیل حفاظتی خطوط لوله و انطباق با استانداردهای حفاظت کاتدیک به منظور حصول اطمینان از عملکرد مناسب سیستمهای حفاظتی و جلوگیری از بروز خوردگی خارجی خطوط و تاسیسات وابسته مدفون طبق برنامه نت سالیانه است.

وی ضمن اشاره به گستردگی جغرافیایی منطقه در محدوده چهار استان و انجام ردینگ در دوبازه زمانی سالیانه در طول مسیر خطوط لوله به مسافت 3500 کیلومتر با شرایط اقلیمی متفاوت و محدودیت های کمبود نیروی انسانی با توجه به پروژه های در دست اقدام، گفت: انجام نشدن به موقع ردینگ خطوط لوله گاز و بازدید از ایستگاه های حفاظت کاتدیک،  عدم آگاهی از عملکرد مناسب سیستم حفاظت کاتدیک و افزایش خوردگی خطوط لوله را به دنبال خواهد داشت.

عربلو در پایان از تلاش های کلیه همکاران تعمیرات برق و کنترل خوردگی مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله و خدمات اجتماعی و رفاهی منابع انسانی منطقه تقدیر و تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها