موج
کدخبر : ۳۶۹۷۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369724

رئیس کمیته آموزش هیأت بدنسازی استان مازندران خبر داد:

رئیس کمیته آموزش هیأت بدنسازی استان مازندران از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس برای نخستین بار در سطح استان مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، خضراله رضایی با اشاره به اینکه برنامه های آموزشی استان هدفمند می شوند، اظهار داشت: برگزاری کلاس های آموزشی بسیاری در سطح استان در دستور کار هیأت قرار دارد و امیدوارم که هرچه زودتر با کاهش خطرات شیوع ویروس کرونا، ما بتوانیم این کلاس ها را بر اساس برنامه زمانبندی شده انجام و اجرا کنیم.

وی ادامه داد: همچنین برای نخستین بار برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس در سطح استان مازندران نیز در دستور کار هیأت بدنسازی و پرورش اندام این استان قرارگرفت.

رئیس کمیته آموزش هیأت بدنسازی استان مازندران تصریح کرد: یکی از معضلاتی که در برخی از باشگاههای ما وجود دارد، حضور مربیانی است که بدون داشتن کارت مربیگری معتبر از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مشغول کار مربیگری هستند که این کار خلاف قانون بوده و در صورت مشاهده از سوی هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران با آن برخورد قاطع خواهد شد.

رضایی بیان کرد: با پیگیرهای انجام شده با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در حال اخذ کارت های مربیگری رشته هایی هستیم که داوطلبان آن در گذشته آزمون آن را دادند ولی هنوز کارت مربیگری خود را دریافت نکرده اند که در این زمینه با تأمل دوستان در فدراسیون قرار است این اتفاق هرچه زودتر بیفتد.

رئیس کمیته آموزش هیأت بدنسازی استان مازندران در پایان ضمن تقدیر و تشکر از محمدرضا ابوالقاسمی رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام مازندران و همکارانش در این هیأت، گفت: امیدواریم که در آینده ای نزدیک بتوانیم شاهد اتفاقات آموزشی خوبی در سطح استان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها