موج
کدخبر : ۳۶۸۸۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368855

معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم از اجرای طرح بازنگری عمرانی بست شرقی حرم حضرت معصومه(س) خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم،‌ سید مرتضی حسام نژاد با اشاره به آخرین وضعیت پارکینگ شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س) اظهار داشت: بست شرقی حرم مطهر یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری برای ساخت پارکینگ و دسترسی به حرم مطهر بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم با بیان اینکه در سال‌های گذشته بلوار پیامبر اعظم(ص) و تونل غدیر احداث‌شده است، ابراز کرد: متأسفانه نقطه اتصال این پروژه‌های کلان و اتصال آن با حرم مطهر بسیار نامطلوب است که به همین دلیل برای شهرداری شرایط ویژه‌ای دارد.

حسام نژاد با تأکید بر اینکه در سال جاری اجرای این طرح مورد بازنگری و دقیق سازی قرارگرفته است، تصریح کرد: به‌محض اتمام طرح بازنگری، با انواع روش‌های تأمین مالی ازجمله اوراق مشارکت، صندوق پروژه، جذب سرمایه‌گذاری مستقیم و منابع شهرداری بودجه موردنیاز برای این پروژه اختصاص پیداکرده و اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه با توجه به نامطلوب بودن نمای شهری و دسترسی به پروژه‌های کلان‌شهری خاطرنشان کرد:  امیدوارم اوایل سال آینده بتوانیم پروژه را به‌صورت عملیاتی استارت بزنیم.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم ادامه داد: در این پروژه دو یا سه‌طبقه پارکینگ پیش‌بینی‌شده و یک یا دوطبقه بسته به نهایی شدن طرح، فضای خدماتی پیش‌بینی‌شده که ساماندهی ویژه انجام شود و دسترسی سواره و پیاده اطراف حرم تأمین شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها