موج
کدخبر : ۳۶۷۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367500

نادر فلاحی:

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: تمامی مراکز اقامتی و پذیرایی استان اردبیل در ایام نوروز دایر بوده و پذیرای مسافران خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی ، مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: براساس مجوزهای دریافت ‌شده از ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تمامی مراکز اقامتی و پذیرایی استان اردبیل در ایام نوروز فعال بوده و پذیرای مسافران و گردشگران نوروزی خواهند بود.

وی افزود: برنامه‌ریزی شده تا تمامی واحدهای اقامتی، پذیرایی، آبدرمانی‌ها و برخی مراکز و تاسیسات گردشگری استان اردبیل با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی در ایام عید نوروز فعال بوده و به مسافران خدمات‌رسانی کنند.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل ادامه داد: در راستای آماده‌سازی این واحدها و تاسیسات تمهیدات اساسی اتخاذ خواهد شد تا با هماهنگی کامل و لازم زمینه‌ای فراهم شود تا با رعایت شیوه نامه‌های ابلاغی بتوانیم میزبانی مناسبی از گردشگران نوروزی داشته باشیم.

فلاحی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در یک سال گذشته و تعطیلی بخش گردشگری با شیوع این ویروس منحوس و تاثیر مستقیم آن بر درآمد فعالان گردشگری، امیدواریم با فعالیت این بخش در ایام نوروز شاهد جبران بخشی از خسارات واردشده به این بخش باشیم که در این زمینه پیش‌نیاز اصلی برای پذیرش و استقبال از مسافرن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی است.

وی با قدردانی از همکاری و مشارکت حداکثری فعالان در بخش گردشگری استان و تعطیلی واحدها و تاسیسات خود برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از آغاز شیوع این ویروس بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت استان اردبیل از حیث شیوع ویروس کرونا پرخطر نبوده و ظرفیت میزبانی از گردشگران و مسافران نوروزی به استان با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی را داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها