موج
کدخبر : ۳۶۷۰۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367053

بهزاد نواختی مقدم خبر داد:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: عوامل جمعیت هلال احمر استان طی بهمن ماه امسال به 210 نفر حادثه دیده در حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهزاد نواختی مقدم ، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در این مدت  نفر 134 در برف و کولاک، 53 نفر در حوادث جاده ای، 15 نفر در حوادث شهری، 5 نفر در حوادث کوهستان، 2 نفر در ریزش آوار و یک نفر در خدمات حضوری دچار حادثه شده بودند.

وی با اشاره به امدادرسانی به 39 حادثه در این ماه اضافه کرد: 14 مورد برف و کولاک، 20 مورد حوادث جاده ای، یک مورد حادثه شهری، یک مورد حادثه کوهستان، یک مورد ریزش آوار، یک مورد خدمات حضوری و یک مورد خدمات مناسبتی در بهمن ماه توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل امدادرسانی شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در این حوادث 60 نفر مصدوم شده بودند، اظهار کرد: 45 نفر در حوادث جاده ای، 13 نفر در حوادث شهری، 5 نفر در کوهستان، 2 نفر در آوار و 1 نفر در مراجعه حضوری مصدوم شده بودند که از این تعداد 11 نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال و 4 نفر به صورت سرپایی درمان شده اند.

نواختی مقدم اضافه کرد: جمعیت هلال احمر با بکارگیری 56 تیم عملیاتی، 268 نفر/روز نیروی عملیاتی، 91 دستگاه خودروی امدادی به امدادرسانی پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها