موج
کدخبر : ۳۶۶۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366867

ناصر عتباتی خبر داد:

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: توجه به کیفیت و دقت آرا در کنار توجه به سرعت در رسیدگی‌ها از اولویت‌های اساسی دستگاه قضایی استان است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در جلسه هیات استانی بررسی دستورالعمل اتقان آرای قضایی دادگستری گفت: توجه به اتقان آرا و کیفیت و دقت در رسیدگی ها در کنار توجه به کمیت کار قضایی از مهمترین موضوعاتی است که در دستور کار مدیریت دستگاه قضایی استان اردبیل قرار داشته و به جد پیگیری می شود.

وی بیان کرد: کیفیت آرا، اتقان آرا و صحت آرای قضایی در کنار تسریع در رسیدگی ها از موضوعات مهمی هستند که دستگاه قضایی استان برای اجرایی کردن آن، برنامه های مختلفی از جمله برگزاری نشست های قضایی، بهرمندی از نظریات قضات باتجربه، برگزاری جشنواره آرای برتر به منظور شناسایی و تشویق قضات دارای آرای برتر، نظارت و بازرسی های مستمر و مداوم از حوزه های قضایی و برگزاری دوره های آموزشی انجام  می دهد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از قضات استان خواست به هیچ وجه کیفیت در رسیدگی ها را فدای کمیت در رسیدگی‌ها نکرده و باید تسریع در رسیدگی ها همواره توام با دقت و کیفیت در رسیدگی ها همراه باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها