موج
کدخبر : ۳۶۶۴۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366431

مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه اصفهان خبر داد:

مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه اصفهان از برگزاری وبینار آموزشی تولید محتوا در شبکه‌های مجازی و پیام‌رسان‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی بیان کرد: وبینار آموزشی «تولید محتوا در شبکه‌های مجازی و پیام‌رسان‌ها» 30 بهمن‌ماه با تدریس نویسندۀ کتاب تحلیل شبکه های اجتماعی به همت فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

وی گفت: اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی وقتی برجسته شد که شبکه های ارتباط جمعی راه خود را در میان گوشی های هوشمند کاربران باز کردند و همین باعث شد که خبر ها ی گوناگون از این طریق به  نمایش گذاشته شوند.

این مقام مسئول افزود: در شرایطی که شبکه‌های اجتماعی رشد روزافزونی دارند و به‌صورت گسترده، مورد استفاده عموم مردم قرار می‌گیرند، ضروری است اصحاب رسانه دربارۀ چگونگی تولید محتوا در این بستر آگاهی‌های لازم را داشته باشند.

شفیعی خاطر نشان کرد: وبینار آموزشی تولید محتوا در شبکه‌های مجازی و پیام‌رسان‌ها با همین هدف از سوی فرهنگسرای رسانه، با همکاری اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان برگزار می‌شود و شامل مواردی مثل شناخت انواع پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های مجازی و ابزارها و چگونگی تولید محتوا برای این فضا به اصحاب رسانه است.

مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه گفت: مدرس وبینار «تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها»، جواد افتاده، پژوهشگر و نویسنده کتاب تحلیل شبکه‌های اجتماعی است و این وبینار با همکاری اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان برگزار می شود.

فاطمه شفیعی با بیان اینکه برای شرکت کنندگان در این وبینار گواهینامه صادر می شود، گفت: علاقمندان می‌توانند با ارسال مشخصاتی مثل نام و نام خانوادگی، نام پدر و کد ملی به شماره ۰۹۱۳۰۹۱۶۷۲۷ پنجشنبه 30 بهمن‌ماه، رأس ساعت 9 صبح از طریق لینک https://b2n.ir/isf.edu  وارد فضای وبینار شده و از مطالب آن بهره ببرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها