موج
کدخبر : ۳۶۵۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365944

روشن شدن شعله های سوزان گاز در روستای منشاد استان یزد به دل مردمان خوش قلب این روستا گرما بخشید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی اکبر میدانشاهی مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسمی که به همین مناسبت و با حضور استاندار یزد برگزار شد، به تشریح پروژه مذکور پرداخت و تصریح نمود: فاز اول پروژه گازرسانی به روستای منشاد شهرستان مهریز با اعتباری معادل 154 میلیارد ریال و اجرای 26 کیلومتر شبکه توزیع پلی اتیلن، 7 کیلومتر خط تغذیه فولادی و نصب یک عدد ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت صورت پذیرفته که قابلیت نصب یک هزار عدد انشعاب را فراهم آورده است.

وی در ادامه با اشاره به پوشش 5/98 درصدی شهرستان مهریز از گاز طبیعی گفت: جهت دستیابی به این مهم در سال جاری 213 کیلومتر شبکه اجرا و 776 عدد انشعاب نصب شده که بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی از 67 پروژه گازرسانی با اعتبار 300 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفته است.

وی در پایان تصریح نمود: پروژه گازرسانی به روستای منشاد به دلیل حجم بالای آن در دو فاز تعریف شده که فاز دوم آن هم اکنون در حال اجرا می باشد و با اتکا به پتانسیل بالای همکاران شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین، انشاء ا... شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر و بهره مندی کامل مردم منشاد از این نعمت خدادادی خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها