موج
کدخبر : ۳۶۵۷۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365702

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: با انهدام 3 باند قاچاق در اصفهان بیش از یک تُن مواد مخدر در اصفهان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر ضمن تبریک طلیعه چهل و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی به مردم قهرمان ایران و قدردانی از حضور حماسی آنها بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در عملیات نصر 112 با دستگیری اعضای 3 باند فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر یک تن و  480 کیلو انواع مواد افیونی را کشف و توقیف کردند.

وی افزود: در این عملیات در مجموع 6 دستگاه خودروی سواری توقیف، 18 قاچاقچی دستگیر و یک تُن و 480 کیلو مواد افیونی شامل یک تُن و 438 کیلو تریاک، 23 کیلو حشیش و 15 کیلو و 400 گرم هروئین کشف شد.

این مقام انتظامی در ادامه از انهدام 85 باند قاچاق و کشف 46 تُن انواع مواد مخدر طی مدت ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: میزان کشفیات مواد مخدر پلیس استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد رشد داشته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اشرافیت و هوشمندی بالای ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خاطر نشان کرد: برنامه ها و طرح های مقابله با باندها و شبکه های کلان قاچاق مواد افیونی و برخورد با توزیع کنندگان خُرد این گونه مواد با جدیت و قاطعیت تمام تداوم دارد و افرادی که در این زمینه فعال هستند مطمئن باشند که مسیرهای استان اصفهان برای آنان امن نخواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها