موج
کدخبر : ۳۶۵۴۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365434

همزمان با دهه مبارک فجر پروژه های آب رسانی در میناب با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، امین قصمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، با اشاره به ایجاد ظرفیت های آبرسانی برای شهرستان میناب، افزود: پروژه های متعددی برای تامین آب و جمع آوری فاضلاب میناب در حال اجرا است و ماه آینده شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه برای مردم این شهرستان خواهیم بود.

وی افزود: میناب از جمله شهرهایی است که امسال در دو بخش آب و فاضلاب پروژه های شاخصی دارد و با تلاش های انجام شده توانسته ایم به مطالبات مردمی پاسخ درخور شانی بدهیم.

به گفته وی بخشی از اقدامات انجام شده در قالب پروژه های دهه فجر مورد بهره برداری قرار گرفت و بخش دیگر آن در قالب طرح پویش "الف ب ایران" با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور محترم مورد بهره برداری قرار می گیرد که جزئیات آنها طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در ادامه، با اشاره به پروژه توسعه و اصلاح شبکه توزیع آب شهر میناب که در دهمین روز از دهه فجر به بهره برداری رسید، گفت: شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با هدف تامین آب پایدار و بهبود وضعیت فشار آب در قالب دو طرح توسعه و بازسازی شبکه های توزیع اقدام به لوله گذاری در سطح محله های شهر میناب کرد.

به گفته وی، در این راستا شش کیلومتر از شبکه توزیع محلات میناب که فرسوده بود، اصلاح و بازسازی شد.

قصمی در ادامه از توسعه شبکه توزیع آب این شهرستان خبر داد و گفت: با افزایش جمعیت شهری و همچنین بهبود وضعیت تامین آب مشترکین، ایجاد شبکه های جدید در دستور کار قرار گرفت و شش کیلومتر شبکه جدید اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی اعتبار هزینه شده برای توسعه و اصلاح شبکه را ۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها