موج
کدخبر : ۳۶۵۱۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365173

با حضور رئیس کل و شورای معاونین دادگستری استان یزد از قاضی جوان و نفوذ ناپذیر دادگاه انقلاب استان یزد تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: قاضی پاک دست، نفوذ ناپذیر، قانون مدار و با مناعت طبع سرمایه دستگاه قضایی است که باید مورد اعتزاز، تکریم، تشهیر و تجلیل قرار گیرد.

با حضور رئیس کل و شورای معاونین دادگستری استان یزد از قاضی جوان و نفوذ ناپذیر دادگاه انقلاب استان یزد تجلیل شد.

رئیس کل دادگستری استان یزد با اعطای لوح تقدیر در جلسه شورای معاونین دادگستری استان یزد، از ایمان جعفری، قاضی جوان و نفوذ ناپذیر دادگستری شهرستان مهریز تشکر کرد.

در بخشی از متن این لوح آمده است:

« عزت نفس شما و شکست ناپذیری و مغلوب نشدن در برابر وسوسه مالی ارباب رجوعی در امر قضا، ستودنی است که از آثار این عزت نفس، احساس ارزشمندی و تن ندادن به ذلت و خواری، پرورش شخصیت مستحکم، تقویت اراده و خودباوری و ظلم ستیزی است که شما در این آزمون الهی سربلند در آمدید.

 لذا اکنون به مصداق حدیث شریف رضوی ( مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ) این لوح سپاس  تقدیم شما می گردد.البته باید دائماً هشیار بود و معارف دینی خود و معارف انقلابی خود را هر چه میتوان مثل پاره‌های پولاد تعمیق کرد .

امید است همواره درظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در تمام شئون زندگی موفق و مؤید باشید. »

وی در پایان اضافه کرد: روحیه ایثار گری و عدم اقبال او به متاع دنیوی موجب شد این قاضی در اقدام ثانوی تحسین برانگیز بلافاصله پس از تعزیز و تجلیل در طرح آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شرکت کرد و در یک اقدام خداپسندانه دیگر، هدیه نقدی دادگستری را نیز به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد که این عمل نیز نشان از سخاوت، جوانمردی، مناعت طبع و احسان این قاضی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها