موج
کدخبر : ۳۶۱۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361936

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم صادر کردن برگه تردد موقت را فقط به صورت الکترونیکی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج قم، معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با اشاره به الکترونیکی شدن سامانه صدرو برگه تردد موقت، اظهار کرد: با راه اندازی سامانه مورد نظر به هیچ عنوان این برگه‌ها بصورت حضوری صادر نخواهد شد.

بیژن سلیمان‌پور ابراز کرد: اقدامی که امروز در استان قم در مساله تامین برق در نیروگاه سیکل ترکیبی انجام می‌شود یک کار بزرگ در مساله امنیت ملی و تامین برق مورد نیاز کشور است.

همزمان با کاهش قابل توجه شمار مبتلایان به کرونا در قم، وضعیت کرونایی این استان از روز بیستم دی‌ماه به حالت آبی درآمد.

«ویروس کرونا»، موسوم به «کووید ۱۹» اواسط ماه دسامبر سال گذشته (۲۴ آذر ۹۸) در شهر «ووهان» واقع در مرکز چین گزارش شد؛ ابتدا از این بیماری به‌عنوان ذات‌الریه نام‌برده می‌شد اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ (۹ دی ۹۸) به‌صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۰۳۰، ۳۱۳۶ و ۱۹۰ تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom @ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

همه ایرانیان می‌توانند با مراجعه به سامانه غربالگری الکترونیکی ویروس کرونا به نشانی اینترنتی https://salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته ‌شده، گام بلندی در ارتقای سلامت جامعه و شکست ویروس کرونا بردارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها