موج
کدخبر : ۳۶۱۶۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361672

رئیس حوزه قضایی بهاباد؛

رئیس حوزه قضایی بهاباد در رابطه خرید ملک توسط مردم، اظهار داشت: شهروندان باید قبل از خرید ملک، نسبت به استعلام مالکیت ملک از دستگاه های ذی ربط اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا ایزدی رئیس حوزه قضایی بهاباد گفت: در راستای صیانت از اموال عمومی و بیت المال، از ۳ هزار و ۴۲۰ متر از اراضی ملی و یک هزار و ۲۰۰ متر از اراضی موات جمعاً به میزان 4 هزار و  620 متر مربع در این شهرستان رفع تصرف شد.

وی در این رابطه بیان داشت: حفاظت و صیانت از اراضی ملی از اولویت های دستگاه قضا بوده و مطمئناً با زمین خواران و متصرفان در این راستا برخورد قاطع صورت می گیرد.

این مقام قضایی تصریح کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف اراضی ملی و دولتی بدون فوت وقت، باید نسبت به رفع تصرف اراضی و تشکیل پرونده در محاکم قضائی اقدام شود.

وی در رابطه خرید ملک توسط مردم، اظهار داشت: شهروندان  باید قبل از خرید ملک، نسبت به استعلام مالکیت ملک از دستگاه های ذی ربط اقدام نمایند.

ایزدی افزود: افرادی که ادعایی درباره مالکیت محلی دارند نیز باید از طریق مراجع قانونی اقدام نموده و با ارائه مدارک خود نسبت به دریافت سند مالکیت اقدام نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها