موج
کدخبر : ۳۶۱۲۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361296

در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز صورت گرفت؛

در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز از شرکت گاز استان اصفهان به عنوان دستگاه فعال در امر مقدس نماز تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین  ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان از تلاش و فعالیت‌های مدیرعامل و اعضای ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان اصفهان ، در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز تقدیر و از سوی عباس رضایی استاندار اصفهان لوح تقدیری به مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان اهداء شد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رنجبر، شرکت گاز را به عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر ویژه در امر اقامه نماز معرفی و از تلاش و برنامه ریزی های شایسته مدیرعامل این شرکت در سال 98 در راستای ترویج و توسعه فرهنگ معنوی نماز با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ، دراین دیدار با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و امکانات موجود در جهت ترویج و توسعه فرهنگ نماز، گفت: ستاد اقامه نماز استان اصفهان در راستای وظایف ذاتی خود برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی را در دستور کار قرار داده و از دستگاه‌های مختلف استان از جمله شرکت گاز که دارای تعداد نیروی انسانی بالایی است و از دستگاه های خدماتی تاثیر گذار در استان است، انتظار می‌رود همکاری‌های لازم را با این ستاد داشته باشند.

وی، تصریح کرد: پنج مؤلفه اصلی برای سبک زندگی انسان در قرآن تعریف شده است و اگر خود و جامعه را با این پنج مؤلفه پرورش دهیم جامعه اسلامی و دینی ساخته می‌شود.

حجت الاسلام رنجبر، نخستین مؤلفه‌ سبک زندگی را خدامحوری عنوان کرد و گفت: نماز موجب پایش دین می‌شود و شیطان صفتان نمی‌توانند انسان را گمراه کنند، نماز جامعه را از آسیب‌های اجتماعی مصون می‌سازد.

در ادامه سید مصطفی علوی، مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان نیز بیان داشت: خوشبختانه اقامه فریضه نماز در این شرکت به صورت مطلوب انجام می شود و این شرکت در مسیر تعالی  و رشد معنوی موضوع خدامحوری را در راس امور قرار داده است.

سید مصطفی علوی گفت: هم اکنون در تمامی ادارات گازرسانی سطح استان که دارای جمعیت بالای 10 نفر هستند نماز جماعت برگزار می شود و ترویج فرهنگ اقامه نماز از اهمییت ویژه ای برخوردار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها