موج
کدخبر : ۳۶۰۰۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360009

معاون وزیر کار:

معاون وزیر کار گفت: برخی از بنگاه‌های اقتصادی هرمزگان که به تملیک بانک ها درآمده که عمدتا تعطیل و یا کاهش نیرو داشتند که باید روی فعال شدن این واحدها و وارد شدن به چرخه تولید تلاش شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حاتم شاکرمی معاون وزیر کار به حمایت استاندار هرمزگان در اجرای برنامه های وزارت تعاون و کار تاکید و اضافه کرد: صیانت از نیروی کار و ارتقای ایمنی در محیط های کار از اولویت‌های این وزارتخانه است که راه اندازی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار نقش مهمی در ارتقای سطح ایمنی دارد که این مرکز باید با همکاری مقام عالی استان تجهیز شود.

وی اظهار داشت : خدمات دولت الکترونیک یک ضرورت است و سیاست وزارت تعاون و کار  به حداقل رساندن خدمات حضوری و ارائه خدمات به صورت الکترونیک است که این امر در استان نیز مشهود است

وی با بیان اینکه در شرایط کرونا تعدادی از کارگران بیکار شدند که هرمزگان کمترین تعدیل را دارد، گفت: دولت در این راستا از طریق مقرری بیمه بیکاری و حمایت های رفاهی، از افراد آسیب دیده از کرونا، حمایت کرد.

شاکرمی گفت: هرمزگان در حمایت از واحدهای مشکل دار به خوبی عمل کرده و اجازه تبدیل شدن  واحدهای مشکل دار به بحران را نداده که افزایش نرخ مشارکت اقتصادی،اشتغال و افزایش تعداد بیمه شدگان نشانگر این امر است که با همت مدیریت عالی استاندار استان و مسوولان اداره تعاون و کار است.

وی افزود: برخی از بنگاه ها اقتصادی به تملیک بانک ها درآمده که عمدتا تعطیل و یا کاهش نیرو داشتند که باید روی فعال شدن این واحدها و وارد شدن به چرخه تولید تلاش شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها