موج
کدخبر : ۳۵۹۸۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359890

فرمانده سپاه عاشورا:

فرمانده سپاه عاشورا گفت:حماسه ۹ دی عظمت ملت ایران در مقابل طراحی های دشمن بود و در یک کلام میثاق مجدد ملت با ارزش‌های امام و رهبری رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سردار عابدین خرم در مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی تبریز با بیان اینکه به خاطر شرایط کرونایی با جمعی محدود، یاد و خاطره حماسه ۹ دی گرامی داشته می‌شود، اظهار داشت: وقتی از حماسه ۹ دی صحبت می کنیم باید، به حوادث و اتفاقات قبل از آن نگاه کنیم.

وی افزود: انتخابات سال ۸۸ خودش حماسه و تودهنی به مدعیان دموکراسی بود اما برخی در داخل با فتنه تقلب، این شرینی را به تلخی تبدیل کردند.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: کسانی که فتنه ۸۸ را خلق کردند در حقیقت خودشان را از قطار انقلاب خارج و از همراهی با ولایت و مردم فرو گذاشتند.

وی ضمن برشماری ابعاد فتنه بیان کرد: در فتنه فضا غبارآلود است، تشخیص سره از ناسره سخت بوده و سخن دشمن از حلقوم جبهه خودی گفته می شود.

سردار خرّم با بیان اینکه جنس حرکت مردم در ۹ دی از جنس اوایل انقلاب بود‌، یادآور شد: مجموعه حوادث و اتفاقات باعث شد، مردم با حرکتی بی‌نظیر بساط فتنه را جمع کرد.

وی ۹ دی را یوم‌الله برائت مردم از استکبار و پیاده نظام استکبار در داخل عنوان کرد و گفت: ۹ دی روز تجلی قدرت الهی و عامل وحدت و یکپارچگی مردم بود. با حماسه ۹ دی فتنه گران از میدان منزوی شدند.

خرم خاطرنشان ساخت: حماسه ۹ دی عظمت ملت ایران در مقابل طراحی های دشمن بود و در یک کلام میثاق مجدد ملت با ارزش‌های امام و رهبری رقم خورد.

فرمانده سپاه عاشورا بایدهایی برای غلبه بر فتنه ها برشمرد و گفت:  حاج قاسم به ما وصیت کرده که به رفتار و ماهیت دشمن نگاه کنیم نه به حرف‌های بزک شده آنها.

وی ادامه داد: یکی از “بایدهای” مقابله با فتنه، منافع ملی و امنیت ملی است که باید در سرفصل توجه مسئولین و مردم قرار گیرد.

سردار خرّم اظهارداشت: تقویت ایمان و انگیزه دینی و ملی یکی دیگر از “بایدهای” مقابله با فتنه است.

فرمانده سپاه عاشورا هشدار داد: هر سال باید ۹دی را تعظیم کرد و مبادا یوم‌الله به طاق نسیان و فراموشی سپرده شود.

وی شناخت فتنه گران و اهداف پنهانی آنها را موجب تقویت بصیرت جمعی دانست و اظهار داشت: مردم تبریز یک روز زودتر از سراسر کشور به میدان آمد و موقعیت شناسی خود را در معرض عموم قرار داد.

سردار خرّم در پایان یادآور شد: تبریزی ها هیچ وقت نگذاشتند فریضه دفاع از اسلام و انقلاب و کشور قضا شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها