موج
کدخبر : ۳۵۹۵۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359590

فرماندار بستک خبر داد:

فرماندار بستک گفت: با ۱۰۷ واحد مرغداری فعال در سطح شهرستان توانسته فرماندار شهرستان بستک مرغ داشته باشد و در تحقق شعار سال که همان جهش تولید است موفق عمل نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، جلسه کارگروه مشترک تنظیم بازار و آرد و نان شهرستان بستک به ریاست سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک و با حضور علیرضا پیروی منش معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت، محققی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضای کارگروه تشکیل  شد.

فرماندار بستک در ابتدای جلسه به تقدیر از همراهی و سخاوت بازاریان و کسبه و انصاف آنها پرداخت و افزود: آرامش و انصاف در اصناف شهرستان بستک وجود دارد و اگر افزایش قیمت و در مواقعی گرانفروشی مشاهده شود از مبدأ است.

وی یاد آور شد: نظارت وبازرسی بر واحدهای صنفی از مهم ترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که خوشبختانه تا کنون نظارت خوبی در سطح شهرستان از طرف بازرسان صورت گرفته است.

فرماندار بستک در ادامه خاطر نشان کرد: این شهرستان با ۱۰۷ واحد مرغداری فعال در سطح شهرستان توانسته رشد ۱۲ درصدی در تولید داشته باشد و در تحقق شعار سال که همان جهش تولید است موفق بوده است.

وی همچنین ضمن تشکر از همکاری مرغداران شهرستان در خصوص مشکلات توزیع این محصول افزود: علی رغم مشکلات موجود بیشترین آمار کشتار مرغ متعلق به شهرستان بستک بوده است. که این یک رکود است ودر پایان جلسه به موضوع تعیین تکلیف وضعیت حمل و نقل، نرخ گذاری و توزیع آرد در شهرستان پرداخته شد.تصمیماتی در این رابطه گرفته شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها