موج
کدخبر : ۳۵۹۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359534

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن14 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به بستری شدن 14 بیمارجدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان گفت: از این تعداد ۱۰ نفر در بیمارستان‌های کاشان و چهار نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

وی ادامه داد: هشت نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و پنج نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر اهل نطنز بوده‌اند.

این مقام مسئول بیان داشت: حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۵سال  و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر 93 بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که ۷۵ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۸ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۳۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند که ۲۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و 4 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی توضیح داد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان نداشته‌ایم.

 وی بیان داشت: تاکنون 114 هزار و 160 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 960 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها