موج
کدخبر : ۳۵۹۱۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359155

عباس نعمت الهی خبر داد:

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان از درخشش شرکت گاز استان اصفهان در دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس نعمت الهی اظهار داشت: سه نفر از کارمندان شرکت گاز استان اصفهان در مرحله نهایی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان شرکت ملی گاز ایران، مقام های برتر این مسابقات را کسب نمودند.

وی اضافه کرد: در پی ارزیابی گروه های شرکت کننده در مسابقات ، ۳ نفر از کارکنان این شرکت در رشته های حفظ و مفاهیم قرآن کریم رتبه های برتر را کسب نمودند.

عباس نعمت الهی ادامه داد: از افراد شرکت کننده در این مرحله از مسابقات،اسماعیل درخشان رتبه اول رشته حفظ  پنج جزء، غلامحسین زمانی رتبه دوم رشته حفظ کل قرآن کریم و اصغر باقری رتبه سوم رشته مفاهیم قرآن کریم را از آن خود کردند.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان گفت: مرحله نهایی و سراسری دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم از۱۹ الی ۲۵ آذرماه به صورت غیرحضوری با حضور ۲۲۶ نفر از برادران و خواهران شاغل در سطح شرکت ملی گاز ایران برگزار شد .

به گزارش موج، در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات، بالغ بر ۳هزار نفر از کارکنان شرکت ملی گاز ایران و از شرکت گاز استان اصفهان نیز حدود 120 نفر حضور داشتند که پس از آزمون مرحله مقدماتی از شرکت گاز استان اصفهان 7 نفر به مرحله سراسری راه یافتند و در رشته های حفظ ، قرائت ترتیل و تحقیق و مفاهیم قرآن کریم به رقابت پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها