موج
کدخبر : ۳۵۶۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356202

رئیس پلیس راه استان ایلام:

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: تدابیر ویژه ای از سوی پلیس راه استان برای کنترل راههای روستایی و نظارت و کنترل ترددهای جاده ای اندیشیده شده که دستاورد آن کاهش مستمر تصادفات در چند سال اخیر است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سرهنگ رضا همتی زاده در بازدید از محورهای روستایی منطقه سیروان بر لزوم توجه به ایمن سازی معابر روستایی تاکید کرد و افزود: راههای روستایی بیش از ۵۰ درصد مسیرهای برون شهری را شامل می شود و با توجه به بافت و پراکندگی روستاها بخش قابل توجهی از ترددها در این مسیرها شکل می گیرد.

وی با اشاره به اینکه نقاط پرتصادف مسیرهای روستایی زیر ذره بین  پلیس راه ایلام هستند،اظهار داشت: بیش از ۴۰ درصد تصادفات مسیرهای روستایی به جهت عدم رعایت سرعت متناسب با وضعیت جاده به شکل واژگونی و خروج از جاده  بوقوع می پیوندد که می طلبد رانندگان هنگام تردد از راه های روستایی ، احتیاط و سرعت مطمئنه را مدنظر داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: با حضور مسئولان شهرستان از مسیرهای روستایی سیروان از جمله مسیرهای روستایی چشمه شیرین، چشمه پهن، ورمیان، ورگچ، لرینی و چشمه ماهی بازدید به عمل آمد و در خصوص شیوه ها و برنامه ریزی زودبازده و میان مدت برای اصلاح نواقص هندسی این مسیرها چاره اندیشی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها