موج
کدخبر : ۳۵۵۶۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355663

۱۸۶ بیمار با احتمال ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل پذیرش شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، شبانه روز گذشته ۱۸۶ بیمار تازه مبتلا به کووید ۱۹ (با افزایش دو برابری نسبت به دیروز) در مراکز درمانی مازندران بستری و در همین مدت ۱۷۳ نفر با بهبودی نسبی برای ادامه بقیه مراحل درمانی (قرنطینه خانگی) ترخیص شدند.

همچنین در حال حاضر ۸۴۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری بوده و از این تعداد ۱۹۰ بیمار بدحال با علائم حاد تنفسی، در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار دارند.

شناسایی ۱۵۳ بیمار کرونایی جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۳ بیمار جدید مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه، پذیرش و بستری و ۱۵۰ نفر هم با بهبودی نسبی ترخیص شدند.

سید عباس موسوی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران را ۶۶۸ نفر اعلام کرد و افزود: ۱۵۲ بیمار بدحال بیمار بدحال هم اکنون، با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان تحت درمان قرار دارند.

شناسایی ۳۳ بیمار تازه مبتلا به کووید ۱۹

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز از شناسایی و بستری ۳۳ بیمار جدید با احتمال ابتلا به کرونا شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه خبر داد و گفت: در همین مدت ۲۳ بیمار کرونای با بهبودی نسبی برای ادامه بقیه مراحل درمانی (قرنطینه خانگی) ترخیص شدند.

سیدفرزاد جلالی با اشاره به بستری ۱۷۵ بیمار مبتلا به کوووید ۱۹، هم اکنون در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: ۳۸ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار دارند.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها