موج
کدخبر : ۳۵۳۸۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353887

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 68 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی گفت: در شبانه روز اخیر تعداد 68 بیمار جدید کرونایی با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند.

وی با اشاره به بستری شدن 68 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان گفت: از این تعداد 60 بیمار در بیمارستان‌های کاشان و 8 بیمار در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

 این مقام مسئول افزود: 58 نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان، 9 نفر اهل آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل لرستان هستند.

مروجی بیان داشت: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 93 سال و حداقل سن بستری 8 سال بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضردر مجموع تعداد 439 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 389 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 50 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 89  بیمار در بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 84 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 9 مورد فوتی شامل سه زن ۷۳، ۷۵ و ۸۶ ساله و ۶ مرد ۴۲، ۴۸، ۶۳، ۷۲، ۸۵ و ۹۱ ساله در منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 98 هزار و 687 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون شش هزار و 547 بیمارحاد تنفسی  از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن ترخیص شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها