موج
کدخبر : ۳۵۳۸۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353859

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان قم، در جلسه با مدیرعامل کفش ملی، کفش ملی را سرمایه ملی عنوان کرد که نیازمند احیا است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا میثاقی شرکت شهرک های صنعتی استان قم هدف از ایجاد ارتباط و برگزاری جلسه رئیس خانه صنعت و معدن و انجمن کفش قم و تعدادی از فعالان خوشه کفش قم با مدیرعامل کفش ملی را کمک به رونق فروشگاه های کفش ملی و استفاده از ظرفیت کفش قم برای توسعه بازار محصولات کفش ملی و این برند خوشنام را سرمایه ملی دانست و افزود: با توجه به کیفیت و قیمت مناسب، وجود واحدهای قالبسازی، تامین مواد اولیه و زنجیره کامل تولید، استان قم در صنعت کفش رشد چشمگیری داشته و مشکلی از نظر فروش محصولات  ندارد و این توان تولیدی می تواند توسط کفش ملی نیز بکارگیری شود.

رئیس خانه صنعت معدن و اعضاء انجمن کفش قم اظهار داشت: حدودا 300 واحد تولید کفش زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند و همواره تلاش کرده اند محصولات به روز و مورد پسند مشتری را تولید کنند و تنوع محصولات قم متناسب با سلیقه مصرف کنندگان داخلی و خارجی بسیار بالاست و تولیدکنندگان دیگر از نگاه سنتی فاصله گرفته اند و خود را با شرایط بازار وفق داده‌اند.

فرهانی تصریح کرد: انجمن کفش قم آمادگی دارد تا با بکارگیری روش های نوین بازاریابی و فروش، به رونق فروشگاه های کفش ملی کمک نموده و با استفاده از روش های تجربه شده سوددهی کفش ملی را تضمین نماید.

آقای سلطانی، مدیرعامل کفش ملی نیز عنوان کرد: 250 فروشگاه کفش ملی در سراسر کشور وجود دارد و در پی ایجاد 100 نمایندگی فعال در کشور هستیم و می خواهیم سبد محصول خود را افزایش دهیم. همچنین تلاش می کنیم تعداد واحدهای تولیدی که محصول عرضه می کنند را نیز گسترش دهیم و استان قم هم می تواند به این موضوع کمک نماید.

وی روش فروش در کفش ملی را بصورت امانی دانست که از نگاه فعالان صنعت کفش قم نیاز به بازنگری و تغییر دارد.

در نهایت مقرر شده اعضاء هیأت مدیره کفش ملی در آینده ای نزدیک از استان قم بازدید نموده و با توانمندی های کفش قم بیشتر آشنا شوند و همچنین پیشنهادات انجمن کفش قم نیز مورد بررسی هیأت مدیره کفش ملی قرار گیرد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها