موج
کدخبر : ۳۵۱۷۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351765

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: یک انبار میلیاردی لوازم ساختمانی احتکار شده در اصفهان کشف و یک متهم نیز در این رابطه دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ  محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از احتکار تعداد بسیار زیادی از لوازم بهداشتی و تاسیساتی ساختمان های مسکونی و تجاری احتکار شده به ارزش 500 میلیارد ریال در انباری واقع در شهر اصفهان کشف و توقیف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه انبار مذکور فاقد پروانه کسب و شناسه ثبت انبار در سامانه اداره صنعت، معدن و تجارت بوده و موجودی انبار نیز به مبادی مربوطه اعلام نشده است گفت: کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای ساختمانی احتکار شده در این انبار را بالغ بر 500 میلیارد ریال تخمین زدند.

وی افزود: با محرز شدن احتکار کالاهای مذکور، با دستور مقام قضائی نسبت به پلمب انبار اقدام و فرد محتکر نیز دستگیر و برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ هاشمی فر با بیان اینکه عده ای با سوء استفاده از شرایط اقتصادی کشور برای منفعت طلبی خود اقدام به احتکار کالاهای اساسی کرده و با این عمل موجب نوسانات قیمت کالاها در بازار و بروز مشکلات در زندگی مردم می شوند گفت: پلیس قاطعانه با محتکران برخورد کرده و اجازه نا امن کردن بازار را به آنان نمی دهد و در این راستا از مردم هم می خواهیم هرگونه اطلاعی از فعالیت های مجرمانه در این حوزه دارند موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت  با آنان برخورد قانونی صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها