موج
کدخبر : ۳۵۱۰۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351034

استاندار هرمزگان گفت: صنایع دریایی به ویژه کشتی سازی از ظرفیت های مهم هرمزگان محسوب می شوند و با توجه به دستور معاون اول محترم رئیس جمهور، شورای عالی صنایع دریایی باید به سرعت فعال شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان فریدون همتی استاندار هرمزگان در این دیدار با اشاره به پروژه بزرگ آب شیرین کن یک میلیون متر مکعبی بندرعباس، عنوان کرد: این ابرپروژه ملی با استفاده از ظرفیت داخلی و باور به توانمندی مهندسان و جوانان کشورمان اجرایی شده است.

وی ادامه داد: به زودی بهره‌برداری از فاز نخست این ابر پروژه که تامین کننده آب شرب و صنایع در استان‌های هرمزگان، کرمان و یزد خواهد بود، با دستور ریاست محترم جمهوری آغاز می‌شود.

استاندار هرمزگان در ادامه به دیگر صنایع فعال در این استان اشاره کرد و افزود: صنایع دریایی به ویژه کشتی سازی از ظرفیت های مهم هرمزگان محسوب می شوند و با توجه به دستور معاون اول محترم رئیس جمهور، شورای عالی صنایع دریایی باید به سرعت فعال شود تا مسائل این بخش نیز به طور دقیق بررسی و حمایت از صنایع دریایی در اولویت باشد.

استاندار هرمزگان همچنین رفع مشکلات دیگر صنایع هرمزگان را مورد پیگیری قرار داد و خواستار تامین مواد اولیه کارخانجات صنعتی و مواد غذایی در این استان شد.

وی افزود: پیشنهادات و پیگیری ها مورد استقبال وزیر صمت قرار گرفت و با اعلام آمادگی جهت رفع موانع به زودی برای عملیاتی شدن موارد مطروحه به هرمزگان سفر خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها