موج
کدخبر : ۳۵۰۷۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350742

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مبتلا شدن 29 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی بیان داشت: طی شبانه روز اخیر تعداد 29 بیمار جدید مبتلا به کرونا منطقه کاشان با علائم بالینی در بیمارستان ها بستری شدند که ۱۸ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای ۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان گفت: 25 بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، چهار نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل و ۱۸ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۹ سال و حداقل سن بستری ۲۵ سال است.

مروجی اضافه کرد: درحال حاضر تعداد 298 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد ۲۷۰ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۸ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: ۵۴  بیمار در بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 7 مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که سه زن ۷۰، ۷۴ و ۷۸ ساله و چهار مرد ۵۹، ۸۰، ۸۲ و ۹۷ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 80 هزار و 850 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون پنج هزار و 212 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن  مرخص شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها