موج
کدخبر : ۳۵۰۵۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350577

نشستی در فرمانداری یزد با حضور جمع محدودی از منتخبین پزشکان‌متخصص، هیئت های مذهبی، دانشگاه علوم پزشکی یزد، خیرین، نمایندگی آستان قدس رضوی ، اتاق اصناف، صدا و سیما، فعالین اجتماعی، مجمع خیرین بیمارستان شهید صدوقی و برخی دیگر از دستگاه‌ها به منظور مقابله با کرونا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، نشستی در فرمانداری یزد با حضور جمع محدودی از منتخبین پزشکان‌متخصص، هیئت های مذهبی، دانشگاه علوم پزشکی یزد، خیرین، نمایندگی آستان قدس رضوی ، اتاق اصناف، صدا و سیما، فعالین اجتماعی، مجمع خیرین بیمارستان شهید صدوقی و برخی دیگر از دستگاه‌ها برای مقابله با کرونا برگزار شد.

در این نشست بعد از تشریح بحران فعلی کرونا همه حاضرین با عزمی راسخ برای عبور از شرایط ایجاد شده مجدداً اعلام آمادگی کردند. گفتنی است: اختصاص مبلغی که توسط هیئت های مذهبی جمع آوری شده برحسب نیاز به دانشگاه علوم پزشکی یزد اختصاص یافت.

وی گفت: همچنین همکاری صدا و سیما و سازمان فرهنگی هنری شهرداری یزد در حمایت از پویش مردمی با محوریت دانشگاه‌علوم‌پزشکی یزد و مساعدت نمایندگی آستان قدس رضوی و هیاتهای مذهبی برای مقابله با کرونا از دیگر تصمیمات این جلسه بود.

لازم به ذکر است: حمایت خیرین برای تامین هزینه های غذا و دارو و در صورت نیاز تامین اقامتگاه مورد نیاز بیماران شناسایی شده مشکوک به کرونا، با سازوکاری مشخص از دیگر نتایج این جلسه بود.

 در این نشست برای استفاده از ظرفیت‌های ارزشمند اصناف نیز اعلام آمادگی و مقرر شد از توانمندی محلات با نقش آفرینی فعالیت اجتماعی برای کنترل بیشتر رعایت دستورات بهداشتی استفاده شود.

در این نشست مقرر شد سازمان فرهنگی هنری شهرداری یزد برای هشدار دهی و آگاه سازی مردم از بحران کرونا اقدام نماید و اعلام شد با این همیاری و دیدگاه های مثبت ارائه شده و استمرار مشارکت و مساعدت معتمدین و خیرین و تلاش بیشتر مسئولین قضایی شرایط بهتری در آینده برای شهر رقم خواهد خورد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها