موج
کدخبر : ۳۵۰۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350263

طی شبانه روز اخیر رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن54 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در کاشان طی شبانه روز اخیرخبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی گفت: طی شبانه روزگذشته تعداد 54 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان های منطقه کاشان با علائم بالینی بستری شدند.

وی با اشاره به مبتلاشدن ۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بیان کرد: ۴۷ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل، دو نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل تهران و ۳۸ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۷ سال و حداقل سن بستری ۲۱ سال است.

مروجی افزود: درحال حاضر تعداد 290 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 267 بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 23 بیمار نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: ۵۴ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان هستند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارتباط با مرگ و میر در کاشان نیز بیان  کرد: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذش دو مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که دو مرد ۷۳ و ۶۲ بوده‌اند بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

سید علیرضا مروجی گفت: تاکنون ۷۸ هزار و ۲۲۵ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها