موج
کدخبر : ۳۵۰۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350172

در راستای راه اندازی پنجره واحد شروع کسب و کارصورت گرفت؛

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در راه اندازی پنجره واحد شروع کسب و کار تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد علی دهقان با اهدای تقدیر نامه ای از تلاش های ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در راستای راه اندازی پنجره واحد شروع کسب و کار قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،در لوح تقدیر اهدایی از طرف محمد علی دهقان دهنوی خطاب به ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای مشایخی مدیر محترم مخابرات منطقه اصفهان

راه‌اندازی پنجره واحد شروع کسب و کار، یک گام از مجموعه اقداماتی است که در این وزارت برنامه‌ریزی شده‌است و به یاری خداوند متعال با اجرای آن‌ها سهولت فضای کسب‌وکار در کشور به سطحی شایسته ی نام پرافتخار جمهوری اسلامی ایران خواهد رسید.

 به ثمر نشستن تلاش‌های جنابعالی و همکاران در شرکت مخابرات منطقه اصفهان و مسئولین سایر دستگاه‌های ذی‌ربط برای راه‌اندازی « پنجره واحد شروع کسب و کار» گام مهمی بود که متوسط زمان لازم برای انجام الزامات قانونی شروع کسب‌وکار در ایران را از ۷۲/۵ روز به ۳ روز کاهش داد.

 استقبال و قدردانی رئیس محترم اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی ایران و انتقال آن به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،عنایت و تقدیر ایشان از این مقام شایسته را دنبال داشت.

 لذا ضروری دانستم  مراتب تقدیر و سپاس خود را از  جنابعالی ابراز داشته و برای شما در مسیر این خدمت، آرزوی توفیق روزافزون دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها