موج
کدخبر : ۳۵۰۰۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350096

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن65 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی گفت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 65 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان های منطقه کاشان با علائم بالینی بستری شدند.

وی با اشاره به آمار بستری شدگان در منطقه کاشان گفت: ۶۲ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل نطنز، یک نفر اهل بادرود و ۵۳ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۴ سال و حداقل سن بستری ۲۰ سال است.

مروجی بیان داشت: در حال حاضر ۲۹۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۷۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۹ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند.

وی ادامه داد: هم اکنون ۵۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه در منطقه کاشان بستری هستند که 52 بیمار در بیمارستان شهید بهشتی و چهار بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری و تحت مراقبت هستند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارتباط با مرگ و میر در کاشان نیز بیان  کرد: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته پنج بیمار که  چهار مرد ۶۲، ۶۴، ۵۳ و ۳۷ ساله و یک زن ۷۳ ساله بوده‌اند، در منطقه کاشان جان خود را از دست دادند.

سید علیرضا مروجی گفت: تاکنون ۷۷ هزار و ۴۹۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها